Slevy

Máme pro vás připravenu celou řadu zajímavých slev. Jejich úplný výčet uvádíme u každého ceníku konkrétní akce. Poskytujeme:

1. Slevy vztahující se ke konkrétnímu ceníku – např. slevy pro děti, rodiny, seniory.
2. Paušální motivační slevy, jimiž zvýhodňujeme naše stálé klienty, včasné objednávky, skupinové zakázky, lékaře, učitele. 

Paušální motivační slevy

Motivační sleva platí na všech akcích v katalogu s přesným termínem a cenou, u kterých je na tyto slevy v tabulce pod ceníkem uveden příslušný odkaz. Nevztahuje se na zakázky „šité na míru“ a na skipasy.

Motivační sleva se odečítá od základní ceny. Základní cenou je cena uvedená v ceníku dané akce snížená o slevy pod ceníkem. Eventuální příplatky se do základní ceny nezapočítávají.

Motivační slevu u nás uplatněte při objednávání resp. úhradě akce, naši pracovníci si pouze ověří oprávněnost vašeho požadavku. Neuplatněním slev při koupi ztrácíte nárok na jejich pozdější přiznání.

 A) sleva pro stálé klienty 3 %, max. 300 Kč/os.

  • Získáte ji, pokud jste se zúčastnili některé z akcí SMART travel během posledních 2 let. Stačí do objednávky uvést název akce, termín a kód.
  • Navíc ziskáte slevu 6% na zboží ve všech prodejnách renomované firmy HIKOsport - pro získání slevy se stačí prokázat, že jste našimi stálými zákazníky (např. potvrzenou cestovní smlouvu SMARTtravel či potvrzovacím dopisem SMARTtravel k  Vámi objednané akci nebo Vám na vyžádání potvrzení pro přiznání slevy rádi zašleme) 

B) skupinová sleva 2 %, max. 200 Kč/os.
Získáte ji při společné objednávce aspoň 10 osob. Klient, který objednávku sjednává, je garantem za celou skupinu a zodpovídá za veškeré poskytnuté údaje o ostatních účastnících i za platby všech objednaných služeb. Na 35 platících 1 místo zdarma.

C) profesní sleva pro učitele a lékaře 2 %, max. 200 Kč/os.
Pro učitele: vážíme si učitelů, kteří se starají o duševno našich dětí. Pokud se jim dílo bude dařit, vyjdou ze škol rozumní a moudří lidé. A takoví lidé dobře vědí, že cestovat se SMART travel je dobrá volba… 
• Pro lékaře: vážíme si lékařů, jejichž posláním a mnohdy nelehkým úkolem je udržet naši populaci zdravou. Když bude zdravá, může cestovat. Když bude cestovat, SMART travel je k službám…
Tato sleva se vztahuje na učitele a lékaře v aktivní službě a na jejich rodinné příslušníky, uvedené v objednávce (maminka, tatínek a děti, nikoli už babička, strýček, prabratranec…). Slevu přiznáme proti potvrzení zaměstnavatele nebo jinému dokladu.

Slevy A) až C) lze sčítat až do výše 5%, max. 500 Kč/os

Tato sleva se nevztahuje na speciální akční nabídky označené v ceníku jako SMARTweeks

  

Sleva PRVNÍ MOMENT 5%, max. 500 Kč/os.
Chcete mít volnost při výběru své dovolené a přitom výrazně ušetřit? Výše uvedená sleva vás očekává, pokud obdržíme vaši závaznou objednávku a úhradu zálohy v požadované výši do uvedeného data.

Tato sleva je již konečná, nelze ji kombinovat s jinými typy výše uvedených motivačních paušálních slev. Nárok na získání slev vztahujících se ke konkrétnímu ceníku (např. slevy pro děti, rodiny, seniory) zůstává nedotčen.

Tato sleva se vztahuje na akce, u nichž je na tuto slevu příslušný odkaz.

Katalog ZIMA
Platí do data uvedeného přímo u níže uvedených akcí:

Autobusový lyžařský zájezd do Jungfrau (Švýcarsko):   klikněte zde
Autobusový lyžařský zájezd do Saas-Fee (Švýcarsko): klikněte zde

Autobusový lyžařský zájezd na ledovec Pitztal (Rakousko): klikněte zde
Lyžařský pobyt s vlastní dopravou ve středisku Veysonnaz-Čtyři Údolí: klikněte zde

Katalog LÉTO
Platí do data uvedeného přímo u konkrétní akce, je-li taková vypsána.

 

Sleva LAST MOMENT

V některých případech vypisujeme slevy na poslední chvíli pro doprodání posledních volných míst. Sleva nijak nesouvisí s kvalitou služeb. Aktuální nabídku SMARTtipů a akcí Last Moment najdete na zde.

Tato sleva je již konečná, nelze ji kombinovat s jinými typy výše uvedených motivačních paušálních slev. Nárok na získání slev vztahujících se ke konkrétnímu ceníku (např. slevy pro děti, rodiny, seniory) zůstává nedotčen.

Tato sleva se vztahuje na akce, u nichž je na tuto slevu příslušný odkaz.

Časová sleva
Tuto slevu poskytujeme u všech akcí, u kterých je přímo v ceníku tato sleva aplikována. V ceníku je pak uvedena výsledná cena po odečtení slevy (původní cena je škrtnuta) a pod ceníkovou tabulkou je uvedeno, do kdy tato sleva platí. Tuto slevu lze kombinovat se slevami A, B, C s tím, že výchozí cenou pro výpočet těchto slev je cena akce ponížená o časovou slevu.

Sleva pro držitele SNOWcard
Pro předplatitele specializovaného časopisu SNOW poskytneme držitelům karty SNOWcard slevu 5% s limitem 500 Kč s tím, že tato sleva je již konečná, nelze ji kombinovat s jinými typy slev. Nevztahuje se na akce mimo katalog zajištěné na vyžádání.

Sleva pro držitele věrnostní karty HIKOklubu
Držitelům věrnostní karty HIKOklubu společnosti HIKOsport  poskytneme slevu 5% s limitem 500 Kč s tím, že tato sleva je již konečná, nelze ji kombinovat s jinými typy slev. Nevztahuje se na akce mimo katalog zajištěné na vyžádání.
Váš specialista na aktivní dovolenou

Volejte: +420 775 263 423, +420 474 650 882
E-mail: smarttravel@smarttravel.cz
Skype: smarttravel.cz

Co vás může zajímat

Přihlášení

Registrace
Proč se registrovat