Letní dovolená 2019 (SMART|LÉTO)

Letní dovolená je snem každého Čecha – po dlouhé zimě je třeba se prohřát někde na sluníčku. Máme pro Vás připraveny různé kategorie letních radovánek. Naše nabídka zahrnuje zájezdy léto, zájezdy léto 2020 a letní zájezdy 2020. Mezi katalogy dovolená léto patří letní dovolená 2020. Mezi nabídkami jsou letní Alpy i dovolená u moře.

» Více o letní dovolené

Rafting, kaňoning a outdoorová dovolená

Aktuální zájezdy

Zájezdy v uplynulých termínech

Cyklistické zájezdy a cykloturistika

Aktuální zájezdy

Zájezdy v uplynulých termínech

Inline bruslení

Zájezdy v uplynulých termínech

Poznávací zájezdy a turistika

Aktuální zájezdy

Zájezdy v uplynulých termínech

Pobyty - Alpy a alpská jezera

Aktuální zájezdy

Pobyty u moře

Aktuální zájezdy

Zájezdy v uplynulých termínech

Letní dovolená – Alpy, brusle i kolo

Existuje mnoho možností strávení letní dovolené. Mezi obvyklé trávení dovolené patří pobyty u moře v teplých krajinách. Velké oblibě se také těší zájezdy na kolo a brusle. Díky vhodně vybraným cyklostezkám je možné tyto zájezdy kombinovat a část výletu jet na kole a část na bruslích.

Velice oblíbené jsou také pobyty v Alpách, kde se nabízí hned několik možností aktivního strávení dovolené. Turisté si dosyta užijí kilometry turistických tras různých náročností v celých Alpách. Milovníci vodních sportů si zase mohou sjet ledovcovou řeku na raftu. A pokud by vám to z nějakého důvodu nestačilo, alpská střediska disponují např. posilovnou, bazénem, minigolfem, půjčovnou kol apod.

Rafting, kaňoning a outdoorová dovolená

Kaňoning, anglicky canyoning, patří mezi největší adrenalinové zážitky na vodě, které můžete zažít. Rafting dokáže spoustě lidí doslova učarovat, a proto se stále vracejí pro nové a vzrušující zážitky. Před vlastní plavbou je časté, že se celá skupina musí slanit do kaňonu. A o další zážitky není nouze při plavbě, kdy nejsou výjimkou ani pády do vody z několika metrové výšky.

Cyklistické zájezdy a cykloturistika

Stále větší skupina lidí hodlá trávit dovolenou na kolech. Díky propojení některých cyklistických a in-line tras lze dovolenou trávit na kole i na bruslích. Jedna z těchto kombinovaných tras vede například podél Dunaje ze schlögenského meandru do Wachau.

In-line bruslení

In-line bruslení je stále oblíbenější sport a jen v ČR vznikají stále další bruslařské stezky. Díky novým in-line dráhám se bruslení postupně rozšiřuje do všech věkových skupin. Největší zájem je o víkendové zájezdy do Rakouska a Německa, kde jsou stezky velice kvalitní a zasazené do krásné přírody.

Poznávací zájezdy a turistika

Turistika má velice dlouhou tradici a velkou výhodou je, že ji lze provozovat v téměř každém věku a není náročná na speciální vybavení. Zájemci o turistiku a adrenalin zároveň mohou zájezd spojit s jízdou na raftu.

Pokud vás dlouhé turistické pochody nelákají, můžete vyjet do zahraničí za poznáváním nových míst. Např. do Černé Hory, kde zkombinujete kratší pěší výlety, koupání a návštěvu národních parků.

Pobyty v Alpách

Alpy nabízí kromě lyžování v zimě skutečně široké možnosti vyžití i v létě. Od nenáročného chození po turistických trasách, hradech a zámcích po relaxační wellness pobyty.

Pobyty u moře

Nejoblíbenějším způsobem strávení letní dovolené je návštěva oblíbených letovisek v Chorvatsku, Francii a Itálii. K této dovolené nepochybně patří sluníčko, rozpálený písek a průzračné moře. Zajímavým zpestřením může být pobyt a plavba na lodi po ostrovech Chorvatska.

Francie

Itálie

Švýcarsko

Rakousko

Norsko

Slovinsko

Velká Británie

Nizozemí

Řecko

Chorvatsko

Maďarsko

Rumunsko

Island

Ukrajina

Německo

Černá Hora

Rumunsko

Slovensko

Bosna a Herzegovina

Estonsko

Polsko

Albánie

Makedonie

Maledivy

Česká republika

Portugalsko

Irsko
Váš specialista na aktivní dovolenou

Volejte: +420 775 263 423, +420 474 650 882
E-mail: smarttravel@smarttravel.cz
Skype: smarttravel.cz

Co vás může zajímat

Přihlášení

Registrace
Proč se registrovat