Pobyty u moře

Letní dovolené u moře – klasika pro milovníky slunce, vln a prázdnin. Dovolená u moře – na to se pak v zimě pěkně vzpomíná. Nenechte si ujít krásné zážitky, pobyty u moře jsou to pravé letní potěšení. V nabidce je dovolená u moře 2020, levná dovolená u moře, katalog zájezdů 2020 a zájezdy 2020.

» Více informací

Aktuální zájezdy

Zájezdy v uplynulých termínech

Letní dovolená - pobyty u moře

Nejoblíbenější dovolená pro pro mnoho lidí je v teple u moře. Nejvíce navštěvovaná jsou letoviska v Chorvatsku, Itálii a Francii, kam každoročně přijíždí tisíce turistů. Zajímavým způsobem strávení letní dovolené v Chorvatsku je týdenní plavba po moři, kterou cestovní kancelář SMART travel nabízí.

Dovolená v Chorvatsku

Dovolenou v Chorvatsku nemusíte strávit tradičním ležením na pláži. Cestovní kancelář SMART travel nabízí neobvyklý způsob. Čeká Vás týdenní plavba po moři na dřevěné výletní lodi. Při plavbě navštívíte malebné ostrůvky, ale i národní parky. V jednom z největších chorvatských měst, Splitu, můžete navštívit římský Diokleciánův palác, který je památkou UNESCO. Pro plavbu si můžete vybrat celkem z pěti nabízených tras a již zmiňovaný Split je součástí 3 tras.

Dovolená v Itálii

Cestovní kancelář SMART travel nabízí několik zájezdů do Itálie. Ať již přímo na pevninskou část, nebo na ostrovy Itálie.

Ostrov Elba byl je již z dob antiky znám jako pokladnice bezpočtu minerálů a drahokamů, ve středověku byl po nějaký čas nedobrovolným domovem Napoleóna Bonaparte, v současnosti je Elba pro své pláže, přírodu i památky oblíbeným místem pro letní dovolenou. Se SMART travel se na tento ostrov můžete vydat jak vlastním autem, tak i autobusem s cyklistickým zájezdem.

Oblíbené zájezdy jsou na Liparské ostrovy, kde je součástí zájezdu návštěva ostrova Volcano. Ostrov nabízí jedinečné přírodní scenérie plné muškátů, fíků a oleandrů. Návštěvu ostrova lze pojmout také jako léčebný pobyt, protože se na ostrove nachází bahenní lázně.

Na druhém největším ostrovu Středozemního moře Sardinii naleznete dlouhé písečné pláže, malebná městečka a jedinečné skalní útvary.

Fascinující přírodou také oplývá největší ostrov Středozemního moře, a tím je Sicílie s činnou sopkou Etnou, krásnými plážemi a celou řadou unikátních historických památek.

Kalábrie je synonymem dlouhé písečné pláže, čisté moře, velice příznivé ceny a pohodu.

Poloostrov Gargáno je proslulý nejen svými krásnými dlouhými písečnými plažemi a krasovými útvary, ale také tím, že se zde nachazí poslední původní zalesněné území, samozřejmě státem chráněné.

Ligurská riviéra nabízí jedinečnou možnost kombinace pobytu u moře a horské turistiky v horách, které se vypínají hned za pobřežím.

Dovolená ve Francii

Nejnavštěvovanější a nejvyhledávanější oblastí Francie je Azurové pobřeží (Cote d´Azur), které nabízí rozlehlé písčité a oblázkové pláže a mnoho možností pro výlety. Poblíž se nachází další vyhlášené středisko a tím je Saint Tropez, které je vzdáleno přibližně 28 km.

Ostrov Korsika sice od nepaměti patřil a patří hrdým Korsičanům, ale oficiálně patří pod francouzskou vlajku. Narodil se zde Napoleon Bonaparte. Ostrov může nabídnout vše, co od dovolené můžeme očekávat – krásné pláže, skály, lesy, vodopády a šumící moře.
Váš specialista na aktivní dovolenou

Volejte: +420 775 263 423, +420 474 650 882
E-mail: smarttravel@smarttravel.cz
Skype: smarttravel.cz

Co vás může zajímat

Přihlášení

Registrace
Proč se registrovat