Poznávací zájezdy a turistika

Pro mnoho turistů je jediná správná dovolená právě ta letní dovolená na horách. Pro všechny turisty máme na výběr. Alpy dovolená v létě je velice oblíbená, turistika v Alpách je dnes již samozřejmostí pro mnohé výletníky. Turistika, trekking, ubytování v Alpách, zájezdy turistika – i pro Vás máme nejednu zajímavou nabídku, stačí si vybrat. V naší nabídce jsou poznávací zájezdy 2021, zájezdy 2021.

» Více informací

Aktuální zájezdy

Zájezdy v uplynulých termínech

Poznávací zájezdy a turistika – Společné informace

Turistika má velice dlouhou tradici a velkou výhodou je, že ji lze provozovat v téměř každém věku. Pouze v České republice existuje stovky kilometrů turistických tras. Jednou z dalších výhod turistiky je velká rozmanitost, která umožňuje i méně zdatným turistům se věnovat této zálibě. Extrémem je poté vysokohorská turistika, kde je nutná velká důvera mezi členy výpravy a potřebné vybavení.

Některé turistické zájezdy lze kombinovat např. s výletem na raftech. Turistické zájezdy jsou především do zahraničí. V nabídce nalezenete např. Skandinávii, kde se můžete zúčastnit plavení na raftech. Pro milovníky Alp nabízíme turistické výlety v Tyrolských Alpách.

Ubytování

Možnosti ubytování na turistických a poznávacích zájezdech jsou stanování v kempu ve vlastních stanech. Dále je možné ubytování v chatkách a samozřejmě i v penzionech. V penzionech je možná polopenze, případně bývá v apartmánech vlastní kuchyňka.
Váš specialista na aktivní dovolenou

Volejte: +420 775 263 423, +420 474 650 882
E-mail: smarttravel@smarttravel.cz
Skype: smarttravel.cz

Co vás může zajímat

Přihlášení

Registrace
Proč se registrovat