Uživatel – registrace

Registrací na stránkách SMARTTRAVEL.CZ získáte řadu výhod:

  • Jednoduchým způsobem si můžete kdykoliv zřídit či zrušit požadavek na zasílání novinek ze SMART travel e-mailem.
  • Zjednoduší se Vám vyplňování požadavků na dovolenou na míru či objednávek zájezdů. Systém automaticky doplní všechny kontaktní údaje dle Vaší registrace. Tyto údaje je samozřejmě možné kdykoliv změnit a to přihlášením k Vašemu účtu.
  • V současné době připravujeme nový on-line rezervační systém, pomocí kterého si budete moci jednoduše objednat či poptat libovolný zájezd. O jeho spuštění a dalších novinkách Vás samozřejmě budeme včas informovat.

Registrace

Bezplatně objednávám tyto služby:

Upozornění: rádi bychom Vás informovali, že veškeré informace uvedené v našich tištěných katalozích najdete i na našich webových stránkách. Na nich najdete oproti tištěnému katalogu daleko širší a podrobnější nabídku, navíc i různá aktuální zpřesnění, akční ceny, a také více obrázků.

Informace o uživateli

Vyplňte prosím tučně označené položky.

pan   paní   slečna   pardál  

Odesláním formuláře souhlasíte s použitím Vašich osobních údajů, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., uvedených v této registraci, pro potřeby CK SMARTtravel, a to výhradně za účelem zasílání nabídek služeb v cestovním ruchu zákazníkovi a při jeho účasti na akcích CK SMARTtravel.
Váš specialista na aktivní dovolenou

Volejte: +420 775 263 423, +420 474 650 882
E-mail: smarttravel@smarttravel.cz
Skype: smarttravel.cz

Co vás může zajímat

Přihlášení

Registrace
Proč se registrovat