Letní a zimní Wellness dovolená ( SMART|WELLNESS )

Wellness – hojně se vyskytující pojem, dnes stále více skloňovaný mnohými zákazníky. Wellness dovolená – to je dovolená jak má být – relaxační pobyty, ozdravný pobyt, lázně pobyt, to je jen skromný výčet, jak moc příjemný pro Vás ten pobyt může být. Lázeňské pobyty a wellness pobyty jsou dnes stále více žádané v naší uspěchané době. Spojení Alpy wellness zní více než lákavě. Pojďte to s námi vyzkoušet. Dovolená wellness je pro Vás přesně ta pravá.

» Více o wellness pobytech

Francie

Itálie

Rakousko

Slovensko

Švýcarsko

Wellness pobyty – Aktivní i pasivní odpočinek

Wellness vzniklo složením slov wellbeing a fitness. Wellbeing znamená duševní pohodu a blahobyt a fitness je tělesná kondice. A skutečně jsou wellness pobyty koncipovány s ohledem na relaxaci s aktivním prožitkem. Wellness dovolená může být v zimě i v létě, zvláště oblíbené jsou wellness prodloužené víkendy.

Obvyklé lokality pro tyto pobyty jsou lázeňská města, která mají tradici v ozdravných procedurách a relaxačních cvičeních. Aktivní částí pobytu v létě je cykloturistika, pěší turistika, in-line brusle, případně rafting. Zimní wellness pobyty se konají zejména v horských střediscích, kde kromě posilování ve fitness centrech a plavání v bazénu, můžete samozřejmě lyžovat na svazích, nebo běžeckých stopách.

Ubytování

Letní i zimní wellness pobyty jsou v horských střediscích s ubytováním na vysoké úrovni. Je možnés si vybrat mezi několika variantami pokojů, od malých 1-2 lůžkových po velké apartmá pro čtyřčlenné rodiny. K ceně ubytování patří i hotelový skibus, který jezdí několikrát denně. Stravování je formou polopenze obvykle s vícechodovou večeří a jednou týdně bohatá „gala“ večeře.
Váš specialista na aktivní dovolenou

Volejte: +420 775 263 423, +420 474 650 882
E-mail: smarttravel@smarttravel.cz
Skype: smarttravel.cz

Co vás může zajímat

Přihlášení

Registrace
Proč se registrovat