Letecké zájezdy

Pro některé lyžaře bude tou pravou dovolenou letecká dovolená. Nemáte tolik času a přesto si chcete zalyžovat na vzdálených atraktivních místech? Zimní dovolená letecky je pro Vás to pravé. Alpy letecky jsou nyní již běžnou nabídkou. Vydejte se s námi letecky na zimní dovolenou, lyžování Alpy letecky pro Vás bude příjemným zážitkem. Dovolená letecky je naší specialitou – hlavně zimní zájezdy letecky.

» Více o leteckých zájezdech

Lyžařské zájezdy letecky

Cestovní kancelář SMART travel nabízí unikátní nabídku leteckých zájezdů do Švýcarska a Francie. Spolupracujeme s leteckou společností Swiss, která léta pravidelnou přímou linku Praha-Ženeva každý den. Doba letu je přibližně 1 hodina a 45 minut, což je výhodné, pokud nemáte příliš času a chcete si zalyžovat.

V ceně dopravy je zpáteční letenka a přeprava jednoho páru lyží, nebo snowboardu. Pro transfer z letiště si můžete alternativně vybrat přepravu vozem z půjčovny, které sami řídíte, nebo soukromého dopravce, kde se nemusíte o nic starat. Pro transfer vozem z půjčovny musíte mít kreditní kartu a vlastnit řidičský průkaz minimálně jeden rok. Pronájem vozu je na celý týden.

Vzdálenost ze Ženevy do nejvzdálenějšího lyžařského střediska je do Zermattu, která je 240 km, ostatní vzdálenosti jsou v průměru 150 km.
Váš specialista na aktivní dovolenou

Volejte: +420 775 263 423, +420 474 650 882
E-mail: smarttravel@smarttravel.cz
Skype: smarttravel.cz

Co vás může zajímat

Přihlášení

Registrace
Proč se registrovat