Váš specialista na aktivní dovolenou

Rezidence Marilleva 900 (Val di Sole)

Ubytování, stravování a doprava

Ubytování:  Marilleva 900 - moderní rezidence v údolí řeky Noce v blízkosti lanovky vedoucí do střediska Marilleva-1400 s návazností až na k horským hřebenům. Ideální poloha jak pro horskou turistiku v místě pobytu tak i pro výlety do bližšího i vzdálenějšího okolí.

Sportovní a rekreační středisko Marilleva 900 – Mezzana se nachází ve střední části Val di Sole na břehu řeky Noce. Středisko nabízí hostům nejlepší možné služby a zařízení. Naleznete zde tenisové kurty, multisportovní halu, minigolf s 18 jamkami, posilovnu, půčovnu horských kol, motorových čtyřkolek, tréninkové lezecké terény. Můžete absolvovat kaňoning, rafting, hydrospeed, lukostřelbu, jízdu na ponících či na koních.

Řeka Noce je italskou vodáckou mekkou, vedle komerčního raftingu se zde každoročně pořádá celá řada vodáckých akcí včetně závodů světového poháru.

Ve středisku banka, supermarket, restaurace, pizzerie, kavárny a cukrárny, disko.

Apartmány vybaveny sprchou/WC a kuchyňkou pro možnost vlastního vaření a TV.

Parkování při ubytování v Marilleva-900 u rezidence zdarma (limitovaná kapacita), parkování na venkovních parkovištích cca 3€ /den, na vzdálenějších stáních zdarma.
 

Stravování: vlastní, možno využít supermarket, pizzerie a restaurace ve středisku nebo nedalekého městečka Mezzana.

Doprava: vlastní, vzdálenost z Prahy 750 km, z Brna 800 km

  • 7x ubytování vč. všech energií Turistická taxa TV

  • Vratná kauce 100 €/apartmán

  • Povlečení vlastní nebo 7 €/os.pobyt, ručníky vlastní nebo 6 €/os.pobyt, Dětská postýlka: 20 €/týden Domácí zvíře (malé): 25 €/týden - jen na požadavek Závěrečný úklid svépomocí nebo 30 €/Mono, 40 €/Bilo a Trilo, 50 €/Quadri

Poptávkový formulář

zvolte svůj termín (od - do)
Doprava
Stravování
Ubytování/Služba
Vaše další přání a požadavky:

Kontaktní údaje

jméno a příjmení
město
e-mail
telefon

Prosím zkontrolujte si správnost Vaší e-mailové adresy. Pokud nedostanete potvrzovací automatický e-mail, byla adresa zadaná špatně a nabídku Vám pak nebudeme moci doručit.