Zimní dovolená 2020 / 2021 (SMART|ZIMA)

Zimní dovolená 2020/2021 s naší kanceláří je dovolená jak má být. Zimní dovolená Alpy zahrnuje zimní lyžařské zájezdy, snowboarding i lyžování, lyžařské zájezdy do Alp, lyžování v Alpách s vlastní dopravou. Lyžování Alpy – to patři k sobě! Zimní katalogy najdete na našem webu. Zimní Alpy jsou úžasným zážitkem, přesvědčte se snámi i Vy! Zimní katalogy jsou připravené na našem webu – dovolená zima 2020 a dovolená zima 2021, katalogy zima.

» Více o lyžování v Alpách

Francie

Itálie

Švýcarsko

Rakousko

Německo

Bulharsko

Autobusové zájezdy

Letecké zájezdy

Zimní dovolená – Lyžování v Alpách

Ať už preferujete lyže, nebo snowboard, v katalogu zimních dovolených si určitě vyberete. V katalogu zájezů najdete všechna ledovcová střediska, velká lyžařská střediska, ale i malé rodinné hotely pro větší soukromí. Zalyžovat si můžete ve Francouzských Alpách, Italských, Švýcarských a Rakouských Alpách.

Alpy

Evropské pohoří Alpy se táhne přes sedm států v šířce 130 až 260 kilometrů a o délce cca. 1200 kilometrů. Sahá od pobřeží Středozemního moře až k Vídni. Celková rozloha pohoří je 180 000 km². V Alpách pramení významné evropské řeky, např. Inn, Rýn a Sáva.

Francouzské Alpy

Ve Francouzských Alpách se nachází nejvyšší vrchol Francie, Alp a dokonce států Evropské unie Mont Blanc se svými 4808 m. Pro Francouzské Alpy jsou typické vysoké zaledněné hory, skalní hroty, ale i horská jezera, řeky a velmi pestrá příroda.

Italské Alpy

Italské Alpy se dělí na západní a východní část a celé území se člení na několik pohoří. Podnebí Italských Alp se různí podle oblasti. Pro vysokohorské oblasti je typické podnebí s velkým množstvím srážek, obvykle i sněhových. Mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější místa Italských Alp patří jezera Lago di Garda (370 km²), Lago Maggiore (212 km²) a Lago di Como (146 km²).

Švýcarské Alpy

Švýcarské Alpy zabírají 60 % celého povrchu Švýcarska. Zároveň na tomto území leží nejvíce vrcholů vyšších než 4000 metrů. V nejvyšších partiích se nachází nejvíce ledovců v Evropě.

Rakouské Alpy

Rakouské Alpy zahrnují všechna alpská pohoří, která se nalézají na rakouském území. Nejvyšším vrcholem je Grossglockner se 3798 metry. Na rakouské území zasahují pouze Východní Alpy
Váš specialista na aktivní dovolenou

Volejte: +420 775 263 423, +420 474 650 882
E-mail: smarttravel@smarttravel.cz
Skype: smarttravel.cz

Co vás může zajímat

Přihlášení

Registrace
Proč se registrovat