Váš specialista na aktivní dovolenou

Dachstein, Ennstal

  • Rakousko / Štýrsko
Filtrace
Středisko
Délka pobytu
Termín
počet osob
doprava
stravování
Cenová relace v Kč/os.
-

1 možnost ubytování

O středisku

Oblast Dachstein Tauern se rozkládá po obou stranách řeky Enns pod masivem Dachsteinu, zahrnuje náhorní plato kolem známé horské obce Ramsau, městečka podél řeky Enns v okolí Schladmingu a krásná boční údolí s divokými horskými potoky, vodopády, více než 300 jezery, pohostinnými horskými salašemi a množstvím turistických stezek. V zimním období je to světoznámé lyžařské středisko, ale budete překvapeni, kolik toho může nabídnout i v letním období – turistika, nordic-walking, cyklistika, MTB, downhill, e-bike, golf, rafting na řece Enns, canyoning, paraglyding, visuté mosty, bobová dráha, terénní koloběžky, segway, vysoká lana, lukostřelba, Zipline – největší lanová dráha samospádem (zip-line, flyer, flying fox) v Alpách apod.

Hitem letní sezony je letní inkluzivní karta Dachstein Tauern Card. Více než 100 úžasných zážitků již v ceně Vaší dovolené!
 

Mapky

Panorama Dachstein Tauern
Panorama Dachstein Tauern (otevřít v novém okně)
Pro zobrazení daného střediska klikněte myší na příslušný odkaz, pro zvětšení obrázku klikněte myší na náhled

Dachstein, Ennstal

Pro zobrazení daného střediska klikněte na příslušný odkaz, pro zvětšení obrázku klikněte na náhled

Doplňující informace

Inclusivní a slevová karta - Dachstein Tauern Card
Tuto kartu nelze zakoupit, lze ji získat jen při ubytování v partnerských ubytovacích zařízeních, která mají tuto kartu již v ceně pobytu. Platí od 25.5.-13.10. Kromě cca 100 atrakcí, které jsou úplně zdarma, nabízí karta i výrazné slevy na další atrakce v celé oblasti.

Více než 100 úžasných zážitků již v ceně Vaší dovolené!
- lanovky (vč. nové kabinové lanovky na ledovec Dachstein s unikátní terasou na střeše lanovky), mýtné horské silnice, místní výletní doprava, koupaliště a kryté bazény, soutěsky, muzea, kláštery, zámky či pivovary, “ochutnávací“ kurz na tandemové lety na paraglydu, průvodcované turistické výlety apod.