Váš specialista na aktivní dovolenou

Poznávací zájezdy a turistika

Filtrace
Zájezd
Termín
doprava
stravování
Cenová relace v Kč/os.
-

11 zájezdů

Turistika má velice dlouhou tradici a velkou výhodou je, že ji lze provozovat v téměř každém věku. Pouze v České republice existuje stovky kilometrů turistických tras. Jednou z dalších výhod turistiky je velká rozmanitost, která umožňuje i méně zdatným turistům se věnovat této zálibě. Extrémem je poté vysokohorská turistika, kde je nutná velká důvera mezi členy výpravy a potřebné vybavení.

Některé turistické zájezdy lze kombinovat např. s výletem na raftech. Turistické zájezdy jsou především do zahraničí. V nabídce nalezenete např. Skandinávii, kde se můžete zúčastnit plavení na raftech. Pro milovníky Alp nabízíme turistické výlety v Tyrolských Alpách.

Ubytování

Možnosti ubytování na turistických a poznávacích zájezdech jsou různé, konkrétní možnosti vždy uvádíme u konkrétní nabídky.

U některých zájezdů ponecháváme stanování v kempu ve vlastních stanech, u jiných jsou k dispozici chatky či apartmány s vlastní kuchyňkou. U celé řady zájezdů je ubytování zajištěno i v penziónech se snídaní či hostincích a hotelích s polopopenzí.

Mapa zájezdů