Váš specialista na aktivní dovolenou

Prima zimní dovolená

SMART tipy

Jungrau - lyžařský ráj
Skipas v ceně
  • Možnost dopravy busem
  • Možnost dopravy vlastním autem
  • Ubytování se skipasem
  • Se stravováním, bez kuchyňky
  • Týdenní pobyty
  • Možnost zkrácených pobytů
  • Ubytování u lanovek a sjezdových tratí
Švýcarsko / Bernské Alpy

Jungfrau - TOP švýcarského lyžování, 07.03.-14.03.25

17 290 - 33 710 Kč

Zimní lyžování v Alpách: Pobyty na míru

Alpy jsou jednou z nejoblíbenějších zimních destinací. Zimní zájezdy do Alp směřují zejména do Francie, Itálie, Švýcarska nebo Rakouska. Právě v těchto zemích jsou perfektně vybavená lyžařská střediska, která mají kvalitní sjezdovky a skvělé sněhové podmínky.

Hotely a penziony v Alpách poskytují luxusní služby, takže si po sjezdu můžete dopřát například wellness nebo výbornou večeři. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou nádherné výhledy a krásná příroda.

Zimní dovolená na horách je vždy skvělou volbou. Vyberte si destinaci, která vás nejvíce osloví a my pro vás zajistíme pobyt v Alpách na míru.

Zimní dovolená, kterou chcete

Naše do cestovní kancelář SMART Travel pro vás připraví zimní zájezd do Alp přesně podle vašich představ. Stačí, pokud nám pošlete své požadavky na zimní pobyt a my ho pro vás zajistíme. Dejte nám vědět, jestli vám bude více vyhovovat luxusní horský hotel, útulná chata nebo penzion, zda toužíte po sportovním vyžití anebo preferujete spíše relaxaci.

Naše nabídka zimních dovolených v Alpách zahrnuje všechny oblíbené destinace, ať už jde o vyhlášená střediska ve Francii, v Rakousku, v Německu, v Itálii nebo ve Švýcarsku. Zajistíme pro vás celý zájezd od dopravy přes ubytování a doplňkové služby včetně skipasů.

Nejoblíbenější zimní destinace

Alpy jsou kouzelné v každém počasí, a v zimě obzvlášť. Dlouhodobě spolupracujeme s hotely a penziony v oblíbených střediscích, takže pro vás vždy rádi zajistíme celou dovolenou nebo jen ubytování na horách. Co na vás v jednotlivých destinacích čeká?

Francie: Šarmantní dovolená v Alpách

Pokud toužíte po luxusní zimní dovolené, jeďte do francouzských Alp. Užijete si zde veškerou eleganci špičkových hotelů a resortů. Místní hory osloví zejména zkušené lyžaře, kteří si mohou sjezdovky skutečně užít. Vhodné jsou ale i pro ty, kteří touží po zimním odpočinku a relaxaci. Vleky a lanovky bývají ve Francii co nejblíže ubytování. Protože se ve francouzských Alpách shání individuální ubytování hůře, rádi tu pro vás zajistíme dovolenou na míru. S ohledem na vzdálenost destinace doporučujeme leteckou dopravu. Součástí zimního zájezdu do francouzských Alp je zajištění skipasu a dalších služeb. Vyberte si svoji zimní dovolenou ve Francii – v nabídce máme více než 30 resortů.

Rakousko: Kvalitní zimní dovolená

Rakouská lyžařská střediska v Alpách proslula svojí kvalitou, vysokou úrovní a moderním zázemím. Výhodou je i jejich blízkost. Z České republiky se do rakouských Alp dostanete za několik málo hodin. I v Rakousku pro vás rádi zajistíme zimní dovolenou na míru podle vašich představ. V nabídce máme pobyty ve více než 50 střediscích – jsou mezi nimi oblíbená místa v Tyrolsku, Salcbursku, Štýrsku i v dalších regionech. Vyberte si!

Itálie: Lyžování i gastronomie

Pokud lyžařské zážitky rádi spojujete s dobrým jídlem a pitím, zvolte zimní pobyt v Itálii. Místní střediska mají vysokou úroveň, skvělé zázemí a poskytují řadu služeb navíc, takže si na své přijdou opravdu všichni – včetně milovníků wellness. Sjezdovky v italských Alpách jsou o něco mírnější, takže vyhovují i méně zkušeným lyžařům. Aktuálně si můžete vybrat zimní pobyt v 18 skvělých italských destinacích.

Švýcarsko: Dokonalé lyžování

Švýcarské Alpy jsou skutečným zážitkem, ať už je navštívíte v kterékoli roční době. Lyžování je tu opravdu na špičkové úrovni – a to jak díky sněhovým podmínkám, tak díky nejmodernějšímu vybavení a technologiím. Mezi nejznámější švýcarské destinace patří například Sv. Mořic (St. Moritz), Davos nebo Jungfrau. I do těchto zimních středisek vás rádi vezmeme.

Německo: Zimní dovolená u sousedů

Výhodou německých Alp je jejich blízkost – z České republiky do resortu dojedete za pár hodin, což je skvělé, pokud si chcete na horách užít třeba jen prodloužený zimní víkend. Nudit se tu ale nebudete ani na čtrnáctidenní zimní dovolené. Německá střediska jsou známá svou vysokou kvalitou. V nabídce máme hlavně zimní pobyty v Bavorsku – podívejte se.

Bulharsko: Zimní pobyt mimo Alpy

Nechce se vám zrovna letos do Alp? Hledáte cenově dostupnější zimní dovolenou? Potom doporučujeme Bulharsko. Země vás osloví dobrými lyžařskými podmínkami a službami na úrovni.

Zimní wellness pobyty

Není lyžování zrovna váš nejoblíbenější sport a zimu byste raději strávili v saunách, na masáži, cvičením, meditací, procházkami nebo posezením ve skvělé restauraci? Zní to jako skutečná zimní pohádka! Rádi ji pro vás uskutečníme. Vyberte si svůj zimní wellness pobyt ve Švýcarsku, Rakousku, Německu, Itálii nebo na Slovensku.

První krok k zimní dovolené snů

Už se vidíte na sjezdovce anebo s drinkem v ruce ve vířivce s termální vodou? Uděláme vše proto, abyste na svoji vysněnou zimní dovolenou odjeli co nejdříve a vše proběhlo, jak si představujete. Napište nám, jakou dovolenou na míru si představujete a my na všem hned začneme pracovat.

Kde všude můžete strávit zimní dovolenou?