Váš specialista na aktivní dovolenou

Ostrov Krk

  • Chorvatsko / Chorvatské ostrovy
Filtrace
Středisko
Délka pobytu
Termín
počet osob
doprava
stravování
Cenová relace v Kč/os.
-

1 možnost ubytování

Apartmány Šilo
  • Možnost dopravy vlastním autem
  • Bez stravování, s kuchyňkou
  • Týdenní pobyty
  • Možnost zkrácených pobytů
  • Ubytování v blízkosti pláže

Apartmány Šilo

1 115 - 3 340 Kč
dle termínu a typu ubytování

O středisku

Ostrov Krk v Kvarnerském zálivu je jedním z největších chorvatských ostrovů a zároveň oblíbené letovisko. Od roku 1980 je s pevninou spojený mostem, jeho betonová konstrukce je dlouhá 1 430 m a je to jeden z nejdelších mostů na světě. Ve městě Omišalj, které se nachází v severní části ostrova, leží mezinárodní letiště.

Mapky

Pro zobrazení daného střediska klikněte myší na příslušný odkaz, pro zvětšení obrázku klikněte myší na náhled

Ostrov Krk

Pro zobrazení daného střediska klikněte na příslušný odkaz, pro zvětšení obrázku klikněte na náhled

Doplňující informace

Riviéra Šilo se nachází na severo-východním pobřeží ostrova Krk a má velmi dobré lodní spojení s riviérou Crikvenica na pevnině. Je to krásný a klidnější rezort, jsou zde 2 přístavy, mnoho malých restaurací a kaváren, obchůdky a nejrůznější sportovní vyžití. Využít lze tenisové kurty, rybaření, potápění, vodní lyžování, plážový volejbal, vodní polo, basketbal, fotbal, turistiku a cyklostezky. Riviéra má několik různých pláží – písečnou pláž (modrá vlajka), oblázkovou pláž, skalnatou pláž, pláž s léčivým bahnem, a také mnoho malých pláží dosažitelných pouze na lodi či pěšky.

Turisté mohou vybírat z nejrůznějších pláží: malé skryté izolované pláže, pláže s plným servisem a nejrůznějším zábavním zařízením pro děti i dospělé, pláže s modrou vlajkou a s křišťálově čistou vodou, pláže stíněné piniemi, pláže písčité, oblázkové i s betonovými bloky. Nejkrásnější písčité pláže jsou v oblasti Šilo a Risika. V Šilo je dokonce i pláž pro psy.

Pro klienty jsou připraveny nejrůznější výlety: např. s lodí pro 12 os – riviéra Crikvenica, jeskyně Biserujka, historické město Vrbnik, různé zátoky a pláže. Nebo vzdálenější výlety: Plitvice, Benátky, jeskyně Postojna, ostrovy Rab, Cres, Mali Losinj apod.

Ubytovací možnosti jsou i v dalších lokalitách na ostrově Krk – Klimno, Soline, Njivice, Čižiči, Risika, Krk, Baška, Malinska.

Poloha ubytovacích objektů ve středisku