Váš specialista na aktivní dovolenou

Kaprun & Zell am See - wellness

O středisku

Europa Sport Region - jak se také tato oblast nazývá - má svou nabídku zakotvenu již v tomto názvu. Je to oblast, který osloví každého, kdo tíhne ke sportu a  k přírodě v kterémkoli ročním období.

Doplňující informace

Kaprun & Zell am See v létě
cykloturistika v širokém okolí (jen namátkou např. Saalašská cyklostezka, Tauernská cyklostezka, pro "bojovníky" pak Glocknerská horská cesta...), inline skating kolem jezera Zeller See,  rafting na řece Salzach, kaňoning,  horská turistika např. v oblasti Weissee (možnost lanovkou), ale také letní lyžování na ledovci Kitzsteinhorn, Krimmelské a Sulzbašské vodopády,  naleziště smaragdů v Habachtalu a zlata v Rauris,  proslulá Grossglocknerská horská silnice s vrcholem na Franz-Josef-Höhe (2.572 m),  soutěsky Lichtensteinklamm, Kitzlochklamm, Vorderkasserklamm, Saisenbergklamm,  Jeskyně Lamprechtshöhle či světově unikátní Eisriesenwelt

 
Kaprun & Zell am See
v zimě

Je to lyžařská oblast mezinárodního významu, která vznikla spojením středisek Zell am See s lyžařským areálem na Schmittenhöhe (2.000 m) a Kaprun s lyžařskými areály na Kitzsteinhorn (3.203 m) a Maiskogel 1.675 m). Pro běžkaře je v oblasti připraveno na 250 km běžeckých stop (vč. okruhu kolem jezera Zell am See), napojení na Pinzgauskou a Saalašskou síť běžeckých tras, vysokohorské trasy na Kitzsteinhornu a Schmittenhöhe a také uměle osvětlené trasy v okolí Kaprunu a Zell am See.
Více informací k zimní nabídce střediska zde.

Poloha ubytovacích objektů ve středisku