Váš specialista na aktivní dovolenou

Tauernská cyklostezka - pro skupiny od 30 osob

 • Cena na dotaz
 • Rakousko / Salzbursko

Tauernská cyklostezka je klasikou mezi rakouskymi cyklostezkami. Při našem zájezdu jedeme podél řek Salzach a Saalach, navštívíme Krimmelské vodopády, mohutný hrad Werfen a světově unikátní ledovou jeskyni Eisriesenwelt, další známé soutěsky a jeskyně, a také krásné horské údolí s termálními prameny Gasteinertal. Ubytování je na jednom místě v oblasti světoznámých středisek Kaprun/Zell am See.

Program

 • 1. den:

  Časně ráno odjezd z ČR, tranzit Německem do Rakouska. Cykloturistika v oblasti jezera Zeller See. Ubytování.

 • 2. den:

  Ráno přejezd busem do Werfenu, známého svým mohutným hradem a světově unikátní ledovou jeskyní Eisriesenwelt. Možnost návštěvy jeskyně (za příplatek). Cykloturistika z Werfenu přes Bischofs­hofen, kde se nacházejí známé skokanské můstky.

 • 3. den:

  Ráno přejezd busem ke Krimmelských vodopádům. Možnost prohlídky vodopádů (za příplatek) a pěšího výstupu na vyhlídku nad nejvyšší kaskádu. Cykloturistika údolím Pinzgau po cyklostezce převážně z kopce přes Mittersill s novým návštěvnickým centrem NP Vysoké Taury a přes městečko Kaprun.

 • 4. den:

  Cykloturistika malebným údolím Saalachtal do městečka Lofer. Možnost výjezdu do Maria Alm. V odpoledních hodinách odjezd, v noci příjezd do ČR

Krimmelské vodopády
Krimmelské vodopády
 • Možnost dopravy busem

Ubytování, stravování a doprava

Ubytování:  penzion, 2-lůž.pokoje se sprchou/WC, možnost 1 přistýlky za zvýhodněnou cenu

Stravování: polopenze v místě pobytu  

Noclehů :  3

Míst pobytu:  1

Doprava: Zájezdový autobus s přívěsem na kola. Autobus k dispozici každý den, na kolo si proto můžete vzít sebou jen nejnutnější věci.

Odjezdová místa: Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň

 • 3. osoba na přistýlce – sleva 300,- Kč

Poptávkový formulář

Doprava
Stravování
Ubytování/Služba
Vaše další přání a požadavky:

Kontaktní údaje

jméno a příjmení
město
e-mail
telefon

Prosím zkontrolujte si správnost Vaší e-mailové adresy. Pokud nedostanete potvrzovací automatický e-mail, byla adresa zadaná špatně a nabídku Vám pak nebudeme moci doručit.