Váš specialista na aktivní dovolenou

Residence Rex Lo Scoglietto 2* (Punta Ala, Grosseto)

Ubytování, stravování a doprava

Rezidence je situovaná v zeleni, cca 200m od písčité pláže a cca 500m od centra městečka Punta Ala. Část pláže je s placeným plážovým servisem, část pláže je přístupná zdarma.

Ubytování: apartmány mohou být buď v přízemí nebo v 1. patře, v apartmánech je vybavená kuchyňka, spr/WC, TV a klimatizace (kromě Bilo-4 A, které klimatizaci nemají, evtl. pouze větrák)

Bilo-4 typ A: pro 2-4 os, cca 28-31m2, obývací pokoj se 2 postelemi a kuchyňkou, 2-lůž. ložnice, balkon nebo vstup do zahrady, bez klimatizace

Bilo-4 typ B: pro 2-4 os, cca 28-31m2, obývací pokoj s rozkl. 2-gaučem a kuchyňkou, 2-lůž. ložnice, balkon nebo vstup do zahrady, s klimatizací. Apartmán s malou zahrádkou je za příplatek.

Bilo-5 typ C: pro 2-5 os (nebo 4 dosp + 2 děti), cca 35m2, obývací pokoj s rozkl. 2-gaučem a kuchyňkou, 2-lůž. ložnice, malá ložnice s palandou (apt pro 5 os nemá tuto malou ložnici, má rozkl. gauč pro 1 os), malá zahrádka v přízemí, s klimatizací

Trilo-6: pro 2-6 os, cca 35-40 m2, obývací pokoj s rozkl. 2-gaučem a kuchyňkou, 2-lůž. ložnice, ložnice se 2 samost. lůžky, malá zahrádka v přízemí, s klimatizací (vhodné pro 4 dosp + 2 děti)

Vybavení a služby:
- hlavní budova s recepcí
- bazén (12 x 12 m)
- venkovní parkoviště (1 stání na 1 apartmán)
- pračka nebo myčka na požadavek, za poplatek

Další aktivity: v blízkosti rezidence je 18-jamkové golfové hřiště, minigolf, tenisové kurty, plážový volejbal a nejrůznější vodní sporty. V městečku Punta Ala najdete restaurace, bary, obchody, noční kluby, půjčovny aut i lodí, dále banku, poštu, lékárnu a lékařskou ordinaci.

Pobyty: ne-ne, min. 3 noci (za příplatek +10%)
 

Doprava: vlastní, vzdálenost z Prahy cca 1200 km, z Brna cca 1150 km
 

  • 7x ubytování vč. všech energií Vstup do bazénu TV Klimatizace (kromě Bilo-4 typ A) Venkovní parkoviště (1 stání na 1 apartmán)

  • Závěrečný úklid: 60 €/Bilo-4, 65 €/Bilo-5, 70 €/Trilo-6, kuchyň musí být uklizena klienty, jinak je stržen poplatek 25 € z kauce Vratná kauce: 200 €/apt Turistická taxa: cca 1 €/os.noc, do 13 let zdarma

  • Povlečení a ručníky: vlastní nebo 13 € /os., utěrky je nutné vzít vlastní, nejsou k dispozici Dětská postýlka: 50 € /pobyt (povlečení není k dispozici) Domácí zvíře: 80 € /pobyt (jsou povolena pouze malá zvířata, zákaz vstupu k bazénu)

Poptávkový formulář

zvolte svůj termín (od - do)
Doprava
Stravování
Ubytování/Služba
Vaše další přání a požadavky:

Kontaktní údaje

jméno a příjmení
město
e-mail
telefon

Prosím zkontrolujte si správnost Vaší e-mailové adresy. Pokud nedostanete potvrzovací automatický e-mail, byla adresa zadaná špatně a nabídku Vám pak nebudeme moci doručit.

Další ubytování ve středisku
Toskánsko