Váš specialista na aktivní dovolenou

Rezidence Castello a Ables (San Antonio, 1.250 m)

Ubytování, stravování a doprava

Apartmány v rezidencích Castello a Ables jsou vkusně vybaveny, rezidence v alpském stylu. Výhodná poloha mezi středisky Santa Caterina (8 km) a Bormio (4 km). Zastávka skibusu 50 m. V blízkosti rezidencí restaurace, pizzerie a další služby.

V rezidenci Ables k dispozici Wi-Fi (zdarma)

Parkování u rezidence zdarma

Ceník zároveň platí i na apartmány v obdobných rezidencích v údolích Valdidentro a Valfurva, cca 4-10 km od lanovek v Bormiu a Santa Caterina.

Apartmány vybaveny vlastní sprchou/WC a kuchyňkou pro možnost vlastního vaření. V některých případech může být rozložení postelí v apartmánu odlišné od tohoto popisu.

Doprava: Vlastní.

  • Vratná kauce: 100 €/apartmán Závěrečný úklid - ABLES: 40 €/apartmán Závěrečný úklid - CASTELLO: 40 €/mono, 45 €/bilo Turistická taxa: cca 1 €/os.noc Vratná kauce za skipas: 5 €

  • Povlečení ABLES: vlastní nebo 6 € /os. (ručníky a utěrky vlastní!) Povlečení a ručníky CASTELLO: vlastní nebo 10 € /os. Dětská postýlka: 30 €/týden Domácí zvíře: 15 €/týden

  • Caparti nar. od roku 2005 Junioři nar. v letech 2004-2011 Senioři nar. do roku 1955

Poptávkový formulář

zvolte svůj termín (od - do)
Doprava
Stravování
Ubytování/Služba
Vaše další přání a požadavky:

Kontaktní údaje

jméno a příjmení
město
e-mail
telefon

Prosím zkontrolujte si správnost Vaší e-mailové adresy. Pokud nedostanete potvrzovací automatický e-mail, byla adresa zadaná špatně a nabídku Vám pak nebudeme moci doručit.