Váš specialista na aktivní dovolenou

Apartmány SolNostrum (Livigno, 1.830 m)

Ubytování, stravování a doprava

Privátní apartmány v rezidencích a apartmánových blocích poblíž centra Livigna. Poloha od lanovek a sjezdových tratí cca 50 - 250 m, zastávka skibusu cca 50 -150 m.

Apartmány vybaveny vlastní sprchou/WC a kuchyňkou pro možnost vlastního vaření. Ručníky a utěrky je nutné mít vlastní.

Mono-2: 1-pokojový byt pro až 2 osoby. Místnost s kuchyňským a jídelním koutem, gauč rozložitelný na 2-lůžko.

Bilo-4: 2-pokojový apartmán pro až 4 osoby. Ložnice s vlastním vchodem vybavená manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky. Obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a s gaučem rozložitelným na 2-lůžko.

Trilo-6: 3-pokojový apartmán pro až 6 osob. Dvě ložnice s vlastním vchodem, jedna z ložnic s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, druhá s patrovou postelí. Obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a s gaučem rozložitelným na 2-lůžko.

Při menší než kapacitní obsazenosti apartmánu nemusí být některá neobsazená lůžka k dispozici. V některých případech může být rozložení postelí v apartmánu odlišné od tohoto popisu.

Tento produkt vychází z databáze velkého množství apartmánů v Livignu, garantuje splnění parametrů týkající se ceny, typu ubytování a jeho polohy, ale ve stádiu poptávky a rezervace není ještě přidělena konkrétní adresa.  Konkrétní adresu objektu se dozvíte až na místě u ubytovací agentury.

Doprava: Vlastní.

Free-Ski = zvýhodněné týdenní pobyty s permanentkou  Livigno v prosinci a dubnu - viz tabulka

  • Vratná kauce: 150 €/apartmán Závěrečný úklid: 40 €/Mono, 55 €/Bilo, 65 €/Trilo (kuchyň musí být uklizena klienty) V týdnech Free-Ski vratná kauce za skipas: 5 € Turistická taxa cca 1 €/os.

  • Kompletní cestovní pojištění (léč.výlohy vč.zimních sportů, odpovědnost, STORNO...): 39 Kč/den (více info zde)

  • Lyžařské permanentky Dětská postýlka (do 2 let): 10 €/noc Domácí zvíře na dotaz: 5 €/noc Ručníky a utěrky je nutné mít vlastní!

Poptávkový formulář

zvolte svůj termín (od - do)
Doprava
Stravování
Ubytování/Služba
Vaše další přání a požadavky:

Kontaktní údaje

jméno a příjmení
město
e-mail
telefon

Prosím zkontrolujte si správnost Vaší e-mailové adresy. Pokud nedostanete potvrzovací automatický e-mail, byla adresa zadaná špatně a nabídku Vám pak nebudeme moci doručit.