Váš specialista na aktivní dovolenou

Rezidence Kandahár (Aminona, 1.500 m)

Ubytování, stravování a doprava

Moderní apartmánový komplex Kandahár ve středisku Aminona, které je součástí lyžařské oblasti Crans-Montana-Aminona (CMA). Vzdálenost do Montany cca 5 km, do Crans cca 8 km.
Objekt se nachází v těsné blízkosti dojezdu sjezdové tratě.

Původní místní lanovka byla v roce 2014 demontována, nová bude osazena a připravena pro provoz v roce 2017. Náhradou za dočasnou absenci lanovky je zařízena skibusová bezplatná linka do střediska Montana, a to v pravidlelných 15 min. intervalech.

V ubytovacím komplexu bar, restaurace, diskotéka, supermarket.

Wellness vybavení: pro ubytované hosty volný vstup do místního plaveckého bazénu, sauny a fitness.

Apartmány a studia vybaveny vlastní sprchou/WC a kuchyňkou pro možnost vlastního vaření.

3P6 Typ A (letos není k dispozici): 3-pokojový apartmán pro až 6 osob, plocha cca 50-60 m2. Obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a gaučem rozkládacím na 2-lůžko, 2x samostatná ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky. 

3P6 Typ B  (letos není k dispozici): 3-pokojový apartmán pro až 6 osob, plocha cca 50-60 m2. Obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, 2x samostatná ložnice, z toho jedna s manželskou postelí a jedna se 2 patrovými postelemi.

2P4: 2-pokojový apartmán pro až 4 osoby, plocha cca 30-45 m2. Obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a gaučem rozkládacím na 2-lůžko, samostatná ložnice s patrovou postelí či 2 samostatnými lůžky. V průchozí předsíňce bez oken samostatné lůžko. Z předsíňky vstup do koupelny s WC.

St-2: Studio pro až 2 osoby, plocha cca 20-25 m2. Místnost s kuchyňským a jídelním koutem a gaučem rozložitelným na 2-lůžko. 

Při menší než kapacitní obsazenosti apartmánu nemusí být některá neobsazená lůžka k dispozici.

Venkovní parkování v Aminoně zdarma (v ostatních částech střediska za poplatek), kryté za poplatek.

Poukaz na slevu na ceny skipasů pro hosty ubytované v rezidenci

Doprava: Vlastní, možnost dopravy letadlem.

  • 7x ubytování v apartmánu Vstup do plaveckého bazénu, sauny a fitness v rezidenci Kandahár

  • Vratná kauce: 150 CHF/St-2, 200 CHF/2P4, 250 CHF/3P6 Turistická taxa cca 2,50 CHF/os.noc, 6-15 let -50%, do 5 let zdarma Paušální poplatek za spotřebu energií: 70 CHF/St-2, 90 CHF/2P4, 130 CHF/3P6

  • Sleva z cen lyžařských permanentek -10% (poukaz v recepci rezidence) Povlečení vlastní nebo 20 CHF/os.pobyt Kryté parkování: 45 CHF/týden Pronájem televize: 50 CHF Domácí zvíře: 50 CHF/týden Dětská postýlka do 3 let: zdarma (nutno objednat při rezervaci pobytu) Snídaně v místní restauraci: cca 12,50 CHF/os. Večeře v místní restauraci: cca 25 CHF/os.

Poptávkový formulář

zvolte svůj termín (od - do)
Doprava
Stravování
Ubytování/Služba
Vaše další přání a požadavky:

Kontaktní údaje

jméno a příjmení
město
e-mail
telefon

Prosím zkontrolujte si správnost Vaší e-mailové adresy. Pokud nedostanete potvrzovací automatický e-mail, byla adresa zadaná špatně a nabídku Vám pak nebudeme moci doručit.