Váš specialista na aktivní dovolenou

Village Arcobaleno (Vieste)

Ubytování, stravování a doprava

Nové prázdninové středisko situované na proslulé pobřežní promenádě, která je přímo propojena s centrem historického města Vieste (1,8 km) a přímo naproti vyhlášené pláži „Spiaggia Castello“ – Hradní pláž, která získala již před léty pro svou čistotu moře mezinárodní ocenění Bandiera Blu (Modrá vlajka). Vzdálenost od pláže 20-350 m , pláž písčitá, volně přístupná i hotelová (přes silnici).

Ubytování: nově postavené řadové vilky. Jsou složeny ze 2 ložnic s manželskými nebo 2 samostatnými lůžky, z obývacího pokoje s kuchyní a z koupelny s WC a sprchovým koutem. Všechny mají klimatizaci zdarma, TV sat, vlastní vchod a velkou verandu s předzahrádkou nebo terasu s barbecue a zahradním nábytkem, trezor. Za poplatek možnost přistýlky a pronájmu pračky. Typy apartmánů:

Trilo-4 Typ A: poloha v 1. patře 2-podlažních řadových vilek, 250-350 m od pláže.
Trilo-4 Typ B: poloha v přízemí 2-podlažních řadových vilek, 250-350 m od pláže.
Trilo-4 Typ C: poloha v 1-podlažních řadových vilkách, 150-250 m od pláže.

Stravování: vlastní, možno využít minimarket, pizzerie a restaurace v okolí

Zařízení a služby:
- bazén s hydromasáží, slunečníky a lehátky
- bar, restaurace, recepce, Wi-Fi zdarma
- pizzerie
- minimarket
- parkoviště
- minifotbalové hřiště
- dětský koutek
- sportovní a zábavní program

Pobyt: týden (sobota-sobota), v období 01.08.-29.08. lze pouze pobyt na 14 dní

Doprava: vlastní, vzdálenost z Prahy 1520 km, z Brna 1450 km

  • 7x ubytování v apartmánu včetně všech energií Internet Wi-Fi Klimatizace (13.06.-29.08.) Závěrečný úklid Bazén vč. slunečníků a lehátek u bazénu Parkoviště (1 apartmán = 1 parkovací místo, další za poplatek)

  • Vratná kauce: 100 €/apartmán Turistická taxa: cca 0,60 €/noc, max 6 €, do 14 let zdarma

  • Povlečení: vlastní nebo 11 €/os. Ručníky: vlastní nebo 5 €/os. Parkování: 35 €/týden (1 parkovací místo na apartmán v ceně) Přistýlka jako 5.lůžko v apartmánu: cena v € viz tabulka, nutno objednat předem Postýlka: 35-50 €/týden (nutno objednat předem) Povinný poplatek za dítě do 2 let bez postýlky jako 5. osoba v apartmánu 30 €/týden (úhrada na místě) Pronájem pračky: 35 €/týden Domácí zvíře: 50 €/týden

  • Plážový servis zdarma při objednání pobytu do 30.04. (vztahuje se jen na pobyt v rámcovém termínu 23.05.-20.06. a 05.09.-26.09.)

Poptávkový formulář

zvolte svůj termín (od - do)
Doprava
Stravování
Ubytování/Služba
Vaše další přání a požadavky:

Kontaktní údaje

jméno a příjmení
město
e-mail
telefon

Prosím zkontrolujte si správnost Vaší e-mailové adresy. Pokud nedostanete potvrzovací automatický e-mail, byla adresa zadaná špatně a nabídku Vám pak nebudeme moci doručit.

Další ubytování ve středisku
Gargáno - perla italského Jadranu