Váš specialista na aktivní dovolenou

Sfinalicchio (Vieste)

Ubytování, stravování a doprava

Nevelké prázdninové středisko s klidnou rodinnou atmosférou leží přibližně 200 m od jedné z nejkrásnějších pláží v romantické zátoce Baia di Sfinalicchio a 9 km od města Vieste. Palmami a piniemi obklopený objekt zaujímá celkovou rozlohu 30 ha. Je rozdělen na rezidenci, kde jsou umístěny bungalovy, a kempink. Tuto část pobřeží pro jemný písek a pozvolný přístup do moře doporučujeme zejména rodinám s dětmi.

Na písčité privátní pláži střediska je možné si pronajmout slunečníky a lehátka. Nacházejí se zde i pláže volně přístupné, ohraničené útesy, restaurace a bar (přes silnici).

Ubytování: zděné bungalovy (mimo typ „A“) s jednoduchým a praktickým zařízením. Každý má verandu k posezení venku, kuchyňský kout a vlastní příslušenství.
Bilo-4 Typ A: pro 4 osoby. Jednoduchá chatka, skládající se z 2-lůž. ložnice a vstupního pokoje s 2-lůž. rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem.
Mono-4: pro 4 osoby. Nový zděný bungalov, skládající se z obývacího pokoje s manželským lůžkem, 2-lůž. rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem.
Bilo-4: pro 4 osoby.  Zděný bungalov, skládající se z ložnice a vstupního pokoje s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem.
Trilo-4: pro 4 osoby. Zděný bungalov, tvořený ložnicí, pokojem s palandou nebo 2 samostatnými lůžky a vstupní místností s kuchyňským koutem.
Trilo-6: pro 4-6 osob. Zděný, skládající se z ložnice, pokoje se 2 palandami a vstupní místnosti s kuchyňským koutem.

Stravování: vlastní, možno využít pizzerie a restaurace v areálu

Zařízení a služby:
- bazén pro dospělé a bazén pro děti se slunečníky a lehátky
- restaurace, pizzerie, bar
- minimarket, barbecue
- tenisový kurt, stolní tenis, dětský koutek
- parkování uvnitř komplexu, zdarma.

Doprava: vlastní, vzdálenost z Prahy 1520 km, z Brna 1450 km

  • 7x ubytování v apartmánu včetně všech energií Závěrečný úklid Vstup do bazénu Slunečníky a lehátka u bazénu Plážový servis (1 slunečník + 1 lehátko + 1 plážové křeslo na 1 apartmán)

  • Vratná kauce: 50 €/apartmán Turistická taxa: 0,60 €/noc, max 6 €, do 14 let zdarma

  • Povlečení: vlastní nebo 6 €/os. Domácí zvíře: zdarma

Poptávkový formulář

zvolte svůj termín (od - do)
Doprava
Stravování
Ubytování/Služba
Vaše další přání a požadavky:

Kontaktní údaje

jméno a příjmení
město
e-mail
telefon

Prosím zkontrolujte si správnost Vaší e-mailové adresy. Pokud nedostanete potvrzovací automatický e-mail, byla adresa zadaná špatně a nabídku Vám pak nebudeme moci doručit.

Další ubytování ve středisku
Gargáno - perla italského Jadranu