Váš specialista na aktivní dovolenou

Rezidence Paradiso 2* (Laigueglia - Alassio)

Ubytování, stravování a doprava

Hezká 3-patrová rezidence na skvělém místě pouhých 50 m od písečné pláže. Nachází se na západním cípu Ligurské Riviéry, cca 2,5 km od historického městečka Alassio.

V rezidenci recepce, klubovna s TV-sat, výtah.

Venkovní parkování zdarma, kryté za poplatek.

Ubytování: 1- a 2-pokojové apartmány. V apartmánech kuchyňský kout, sprcha/WC, klimatizace, TV, balkón s výhledem na moře.

Mono-2: 1-pokojový byt pro až 2 osoby, plocha cca 23-28 m². Místnost s kuchyňským a jídelním koutem, gauč rozložitelný na 2-lůžko.
Mono-3: 1-pokojový byt pro až 3 osoby, plocha cca 23-28 m². Místnost s kuchyňským a jídelním koutem, gauč rozložitelný na 2-lůžko a samostatné lůžko nebo rozkládací křeslo. 
Bilo-42-pokojový apartmán pro až 4 osoby, plocha cca 36 m². Ložnice s vlastním vchodem vybavená manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky. Obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a s gaučem rozložitelným na 2-lůžko nebo 2 rozkládacími lůžky

Při menší než kapacitní obsazenosti apartmánu nemusí být některá neobsazená lůžka k dispozici.

Stravování: vlastní, možno využít obchody, pizzerie a restaurace v okolí

Doba pobytu: 7 dní

Doprava: vlastní, vzdálenost z Prahy 1120 km, z Brna 1180 km

  • 7x ubytování v apartmánu vč. energií Klimatizace TV

  • Vratná kauce 200 €/apartmán Závěrečný úklid 55 €/Mono, 65 €/Bilo. Úklid kuchyňky svépomocí Pobytová taxa cca 1 €/os.noc

  • Přistýlka jako 4. lůžko v Mono-3: 1980 Kč /týden Přistýlka jako 5. lůžko v Bilo-4: 2640 Kč /týden Cestovní pojištění

  • Povlečení a ručníky vlastní nebo 13 €/os. (nutno rezervovat předem), utěrky je nutné mít vlastní Dětská postýlka: 50 €/týden (nutno rezervovat současně s objednávkou pobytu, bez povlečení) Garáž: 10 €/den, v období 13.07.-24.08. cena 20 €/den (nutno rezervovat předem) Domácí zvíře: 50 €/týden (nutno rezervovat současně s objednávkou pobytu) Plážový servis cca 5 €/den

Poptávkový formulář

zvolte svůj termín (od - do)
Doprava
Stravování
Ubytování/Služba
Vaše další přání a požadavky:

Kontaktní údaje

jméno a příjmení
město
e-mail
telefon

Prosím zkontrolujte si správnost Vaší e-mailové adresy. Pokud nedostanete potvrzovací automatický e-mail, byla adresa zadaná špatně a nabídku Vám pak nebudeme moci doručit.

Další ubytování ve středisku
Ligurská riviéra