Váš specialista na aktivní dovolenou

Apartmány u jezera Attersee (Unterach, 468 m)

Ubytování, stravování a doprava

Unterach je malé městečko na jižním břehu jezera Attersee, je označované jako „Malé Benátky“ – okouzluje své hosty mimo jiné i malebnými vilkami, které zde vznikaly v době rozkvětu na začátku minulého století.

Apartmánový dům leží na slunném místě pod lesem mezi jezery Attersee (cca 700m) a Mondsee (cca 2 km). Centrum městečka a pláž jsou cca 700 m vzdáleny (veřejná pláž, vstup zdarma). Malé místní obchody v blízkém okolí (cca 150m, 300m, 500m). Parkování u domu zdarma.

K dispozici louka na opalování, malé jezírko, stolní tenis, zahradní gril, dětský plácek na hraní, místo na odkládání kol, internet WLAN, možnost využití pračky (za popl.).

Ubytování v apartmánech obývací pokoj s kuchyňkou a spr./WC. Povlečení nutno vzít vlastní nebo předem objednat (za poplatek)
Typy apartmánů:
Typ A: 1-pokojový, plocha cca 35 m2, kapacita 3 osoby. Obývací ložnice s kuchyňským koutem, 1 gaučem a manželskou postelí
Typ B: 2-pokojový, plocha cca 50 m2, kapacita 4-5 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem rozkládacím na 2-lůžko, ložnice se 2 lůžky, možnost 1 přistýlky (plnohodnotná postel)
Typ C: 3-pokojový, plocha cca 60 m2, kapacita 5-6 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice (2x manželská postel, 1 samostatné lůžko), možnost 1 přistýlky (plnohodnotná postel)

Stravování vlastní, k dispozici vybavená kuchyňka; možnost objednání pečiva a nápojů

Wellness vybavení: v domě je sauna a solárium

Doprava: vlastní, z Prahy 345 km, z Brna 395 km

  • Ubytování vč. všech energií, bez povlečení a ručníků

  • Závěrečný úklid: typ A 35 €/apartmán, typ B 40 €/apartmán, typ C 55 €/apartmán

  • Vratná kauce 100 €/apartmán

  • Turistická taxa cca 2 Eur /os.noc

  • Povlečení a ručníky: vlastní nebo za poplatek 9+4 €/os. (nutno předem objednat)

  • Sauna 8 €/os. (lze od 3 osob)

  • Solárium 3 €/os.

  • Dětská postýlka na požádání, zdarma

Poptávkový formulář

zvolte svůj termín (od - do)
Doprava
Stravování
Ubytování/Služba
Vaše další přání a požadavky:

Kontaktní údaje

jméno a příjmení
město
e-mail
telefon

Prosím zkontrolujte si správnost Vaší e-mailové adresy. Pokud nedostanete potvrzovací automatický e-mail, byla adresa zadaná špatně a nabídku Vám pak nebudeme moci doručit.