Váš specialista na aktivní dovolenou

Hotel Monte Rosa**** (Zermatt, 1.620 m)

Hotel Monte Rosa**** 01
Hotel Monte Rosa**** 01
  • Možnost dopravy letecky

Ubytování, stravování a doprava

první hotel v Zermattu otevřený r. 1839 se 3 pokoji, hostil i prvního horolezce, který zdolal Matterhorn. Dnes rozšířený a zmodernizovaný, přesto neztratil svůj šarm horského hotelu z přelomu století. V hotelu salónky a společenské místnosti, krásný historický jídelní sál, kulečníkový pokoj a bar.

K dispozici 1- a 2-lůž. pokoje, suity a apartmá, na pokojích sprcha či vana a WC, fén, rádio, sejf, telefon, minibar a TV. Popis pokojů:
* De Luxe (Edelweiss): prostorný 2-lůž. pokoj (plocha 30-36 m2) s manželskou postelí a pohovkou, překrásné výhledy Rothorn a horskou skupinu Mischabel.
* Superior (Enzian): prostorný 2-lůž. pokoj (plocha 25-33 m2) s manželskou postelí s výhledem buď na Matterhorn nebo Rothorn a horskou skupinu Mischabel.
* Standard (Alpenrose):  útulný  2-lůž. pokoj (plocha 21-24 m2) v zadní poklidné části hotelu, nenabízejí zvláštní výhledy z oken.
* Standard (Silberdinstel):  útulný 1-lůž. pokoj (plocha 13-21 m2) v zadní poklidné části hotelu, nenabízejí zvláštní výhledy z oken.

Wellness vybavení: Hosté zdarma vstup do wellness centra sousedního hotelu Mont Cervin*****, kde jim je k dispozici krytý bazén (20 x 8 m), sauny, pára, whirlpool, fitness, za poplatek masáže, salón krásy a solárium.

Stravování: polopenze - snídaně formou bufetu, večeře o 4 chodech dle menu, salátový bufet. Servis „Dine-around“ ve 12 dalších restauracích v rámci Zermattu (od 08.01.07)

Doprava: Vlastní, možnost dopravy letadlem

  • Ubytování Polopenze se servisem Dine Around ve vybraných hotelech Zermattu Turistická taxa Povlečení Bazén, sauna, pára, fitness

Poptávkový formulář

zvolte svůj termín (od - do)
Doprava
Stravování
Ubytování/Služba
Vaše další přání a požadavky:

Kontaktní údaje

jméno a příjmení
město
e-mail
telefon

Prosím zkontrolujte si správnost Vaší e-mailové adresy. Pokud nedostanete potvrzovací automatický e-mail, byla adresa zadaná špatně a nabídku Vám pak nebudeme moci doručit.