Váš specialista na aktivní dovolenou

Rezidence Negritella 3* (Cavalese, 860 m)

Ubytování, stravování a doprava

Rezidence je situovaná přímo v centru Cavalese, pár kroků od obchodů a restaurací, skibus zdarma staví před rezidencí. Lanovky jsou vzdálené cca 900 m (středisko Alpe Cermis). V blízkosti je také plavecký bazén a bruslařský areál.

V rezidenci je k dispozici lyžárna a u rezidence je zdarma venkovní parkování i garáže (1 auto na apartmán). )

V apartmánech je k dispozici vybavená kuchyň, sprcha/WC, balkon a TV.

Trilo-6: 3-pokojový apartmán - obývací pokoj s kuchyní, jídelní kout, 2 rozkládací gauče, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými postelemi (v obývacím pokoji může být také 1 rozkládací gauč a na zvýšené úrovni ještě další 3-4 přistýlky, tedy celkem ubytování pro až 9 osob)

Quadri-7: 4-pokojový apartmán - obývací pokoj s kuchyní, jídelní kout, 1 rozkládací gauč, 1 ložnice s manželskou postelí, 2 ložnice se 2 samostatnými postelemi

Při menší než kapacitní obsazenosti apartmánu nemusí být některá neobsazená lůžka k dispozici. V některých případech může být rozložení postelí v apartmánu odlišné od tohoto popisu.

Doprava: Vlastní

U pobytů bez skipasu Vám můžeme nabídnout slevu až 3% z dosp.tarifu na skipasech Fiemme i DolomitiSuperski

  • Turistická taxa: cca 1-2 € /os.noc Vratná kauce: 200 €/apartmán Závěrečný úklid: 65 €/Trilo, 75 €/Quadri (kuchyň musí být uklizena klienty) Vratná kauce za skipas 3 € (při pobytu se skipasem)

Poptávkový formulář

zvolte svůj termín (od - do)
Doprava
Stravování
Ubytování/Služba
Vaše další přání a požadavky:

Kontaktní údaje

jméno a příjmení
město
e-mail
telefon

Prosím zkontrolujte si správnost Vaší e-mailové adresy. Pokud nedostanete potvrzovací automatický e-mail, byla adresa zadaná špatně a nabídku Vám pak nebudeme moci doručit.