Váš specialista na aktivní dovolenou

Rezidence Plejadi 3* (Cavalese, 860 m)

Ubytování, stravování a doprava

Před několika lety postavená apartmánová rezidence v těsném sousedství plaveckého bazénu a kluziště v Cavalese, 800 m od lanovky na Alpe Cermis a cca 1,5 km od centra Cavalese, zastávka skibusu před rezidencí. Možnost nákupu skipasů za speciální ceny (od 6.1.)

Apartmány vybaveny TV, myčkou na nádobí sprchou/WC a kuchyňkou pro možnost vlastního vaření.

Bilo-2: 2-pokojový byt pro až 2 osoby. Ložnice s vlastním vchodem vybavená manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky. Obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem.

Bilo-4: 2-pokojový apartmán pro až 4 osoby. Ložnice s vlastním vchodem vybavená manželskou postelí. Obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a s gaučem rozložitelným na 2-lůžko.
Alternativně může být v ložnici manželská postel a samostatné lůžko, v obývacím pokoji pak gauč rozložitelný na lůžko.

Trilo-6: 3-pokojový apartmán pro až 6 osob. Dvě ložnice s vlastním vchodem, jedna z ložnic s manželskou postelí, druhá se 2 samostatnými lůžky. Obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a s gaučem rozložitelným na 2-lůžko. 
Alternativně může být v jedné z ložnic navíc třetí samostatné lůžko, v obývacím pokoji pak gauč rozložitelný na lůžko. Balkon.

Quadri-8: 4-pokojový apartmán pro až 8 osob. Tři ložnice s vlastním vchodem, z toho dvě ložnice s manželskou postelí a jedna se 2 samostatnými lůžky. Obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a s gaučem rozložitelným na 2-lůžko. K dispozici 2 koupelny, balkon.

Při menší než kapacitní obsazenosti apartmánu nemusí být některá neobsazená lůžka k dispozici. V některých případech může být rozložení postelí v apartmánu odlišné od tohoto popisu.

Doprava: Vlastní

U pobytů bez skipasu Vám můžeme nabídnout slevu až 3% z dosp.tarifu na skipasech Fiemme i DolomitiSuperski

  • Turistická taxa: cca 1-2 € /os.noc Vratná kauce: 200 €/apartmán Závěrečný úklid: 50 €/Bilo, 65 €/Trilo, 75 €/Quadri (kuchyň musí být uklizena klienty) Vratná kauce za skipas 3 € (při pobytu se skipasem)

  • Kryté parkování 15 €/týden (1 misto/apartmán v ceně)

Poptávkový formulář

zvolte svůj termín (od - do)
Doprava
Stravování
Ubytování/Služba
Vaše další přání a požadavky:

Kontaktní údaje

jméno a příjmení
město
e-mail
telefon

Prosím zkontrolujte si správnost Vaší e-mailové adresy. Pokud nedostanete potvrzovací automatický e-mail, byla adresa zadaná špatně a nabídku Vám pak nebudeme moci doručit.